Kód:
802-334

Koberec Royal Nomadic Living krémový/tmavě šedý 200x290 cm

Barva:
šedá, černá, krémová, béžová
6 285,00 Kč
ks
Odesíláme do: 2 pracovní dny

Popis

Moderní koberec s jedinečným abstraktním vzorem v krémové barvě.

Nevšední a elegantní koberec s originálním designem zútulní interiér a vytvoří příjemnou atmosféru. Je mimořádně měkký a jeho hustý vlas je příjemný na dotek, díky čemuž se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo ložnice.

Kolekce koberců Royal se vyznačuje originálním designem, bohatou paletou barev a vysokou kvalitou použitých materiálů. Měkké koberce z této série poskytují tepelnou izolaci a pomáhají tlumit zvuky. Jsou vyrobeny z polypropylenu heat set frise, který se vyznačuje pružností vláken a tzv. „tvarovou pamětí“, což pomáhá předcházet deformacím. Kromě toho mají antialergické a antistatické vlastnosti.

Vyrobeno v Belgii.

Rozměry: 200x290 cm
Složení: 100 % polypropylen heat set frise, vysoká hustota vlasu
Barva: krémová/šedá/černá
Pokyny k čištění: Skvrny ihned odstraňte mokrou houbou, pravidelně vysávejte, doporučuje se profesionální chemické čištění.