Váš nákupní košík je prázdný

Inspirujte se
Obklopte se příjemným prostředím

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

Menu
Drazí zákazníci,
od 20. září do 1. října  bude zákaznická linka mimo provoz.
Kontaktujte nás e-mailem na [email protected] nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
Na všechny zprávy odpovíme do 24 hodin. 

O nás

 


Všechny naše bytové textilie jsou pro vás vyrobeny individuálně, podrobeny kontrole kvality a pohodlně doručeny do vašeho domova v krátkých dodacích lhůtách. Abychom vám usnadnili rozhodování, zda se tkanina nebo vzor do vašeho domova opravdu hodí, nabízíme vám příležitost se na ni nejprve podívat a dotknout se jí. Vzorky látek vám zašleme zdarma přímo k vám domů a zcela nezávazně.

U nás se vždy zaměřujeme na zákazníka. Naši prodejci vám rádi pomohou a přátelsky a kompetentně poradí. Nechte se inspirovat našimi službami: bezplatné vzorky látek, služba šití záclon, stahovacích rolet, prošívaných přehozů a ubrusů.
Naše služby pro interiér, stylové nápady na vybavení a nejnovější trendy vás budou inspirovat k vytvoření originálního vybavení pro váš krásný domov.

 
Bytový textil a textilie jsou nepostradatelnou součástí našich bytů a domů. Ať už jako stahovací rolety nebo závěsy, jako dekorace na stůl, jako zástěny na ochranu soukromí nebo pro design místností – bytový textil dodá vašemu domovu velmi zvláštní nádech a podtrhne vaši individualitu. Bytový textil je „oděvem“ vašeho domova.

Ve společnosti Dekoria najdete vysoce kvalitní bytový textil pro každý vkus: záclony a závěsy, stahovací rolety, polštáře a potahy na polštáře, potahy na sedací nábytek z firmy Ikea, ubrusy, přehozy, útulné deky, přehozy a mnoho dalšího. Nabízíme vám přes 486 dekorativních látek, ze kterých si můžete vybrat a sestavit svůj vlastní osobní design.

 

Naše služba uzpůsobení na míru vám nabízí přizpůsobení a individuální design záclon a závěsů, stahovacích rolet, ubrusů a povlečení – vše speciálně vyrobené podle vámi poskytnutých rozměrů a bez příplatku. Stačí si vybrat správnou látku a velikost, ušijeme vám ji zdarma – na míru.

Z většiny kolekcí látek na dekoria můžeme vyrobit mnoho různých bytových textilií; například odpovídající potahy polštářů, ubrusy nebo potahy lze ušít z látky vybrané pro závěsy - vše z jednoho zdroje, vše koordinované. Výsledkem je mnoho možností pro váš velmi osobní a jedinečný design interiéru.