Váš nákupní košík je prázdný

Inspirujte se
Obklopte se příjemným prostředím

Nevíte, jak začít?

Objevte naše akce

-10% NA VŠE s kódem: SUMMERTIME

-10% NA VŠE s kódem: SUMMERTIME

-10% NA VŠE s kódem: SUMMERTIME

Menu

O nás

 


Všechny naše bytové textilie jsou pro vás vyrobeny individuálně, podrobeny kontrole kvality a pohodlně doručeny do vašeho domova v krátkých dodacích lhůtách. Abychom vám usnadnili rozhodování, zda se tkanina nebo vzor do vašeho domova opravdu hodí, nabízíme vám příležitost se na ni nejprve podívat a dotknout se jí. Vzorky látek vám zašleme zdarma přímo k vám domů a zcela nezávazně.

U nás se vždy zaměřujeme na zákazníka. Naši prodejci vám rádi pomohou a přátelsky a kompetentně poradí. Nechte se inspirovat našimi službami: bezplatné vzorky látek, služba šití záclon, stahovacích rolet, prošívaných přehozů a ubrusů.
Naše služby pro interiér, stylové nápady na vybavení a nejnovější trendy vás budou inspirovat k vytvoření originálního vybavení pro váš krásný domov.

 
Bytový textil a textilie jsou nepostradatelnou součástí našich bytů a domů. Ať už jako stahovací rolety nebo závěsy, jako dekorace na stůl, jako zástěny na ochranu soukromí nebo pro design místností – bytový textil dodá vašemu domovu velmi zvláštní nádech a podtrhne vaši individualitu. Bytový textil je „oděvem“ vašeho domova.

Ve společnosti Dekoria najdete vysoce kvalitní bytový textil pro každý vkus: záclony a závěsy, stahovací rolety, polštáře a potahy na polštáře, potahy na sedací nábytek z firmy Ikea, ubrusy, přehozy, útulné deky, přehozy a mnoho dalšího. Nabízíme vám přes 486 dekorativních látek, ze kterých si můžete vybrat a sestavit svůj vlastní osobní design.

 

Naše služba uzpůsobení na míru vám nabízí přizpůsobení a individuální design záclon a závěsů, stahovacích rolet, ubrusů a povlečení – vše speciálně vyrobené podle vámi poskytnutých rozměrů a bez příplatku. Stačí si vybrat správnou látku a velikost, ušijeme vám ji zdarma – na míru.

Z většiny kolekcí látek na dekoria můžeme vyrobit mnoho různých bytových textilií; například odpovídající potahy polštářů, ubrusy nebo potahy lze ušít z látky vybrané pro závěsy - vše z jednoho zdroje, vše koordinované. Výsledkem je mnoho možností pro váš velmi osobní a jedinečný design interiéru.